نماد ساماندهی

logo-samandehi

حفظ حریم شخصی


در گیاه کالا حریم شخصی شما محفوظ می ماند:
در فروشگاه اینترنتی گیاه کالا برای حفظ حریم شخصی شما مشتری گرامی اهمیت ویژه ای قائل هستیم. اطلاعات شخصی مثل نام و نام خانوادگی و... که در طی مراحل ثبت نام یا خرید وارد می کنید محفوظ بوده و در جای دیگر فاش نمی شود.

ما کاملاً  نظام مند هستیم:
فروشگاه اینترنتی گیاه کالا یک فروشگاه کاملاً قانونی است و تمام فعالیت های آن بر مبنای استاندارد های تجارت الکترونیک صورت می گیرد. پس ما علاوه بر حفظ حریم شخصی برای شما امکان خرید سریع، راحت و مطمئن را فراهم می آوریم. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی گیاه کالا برای جلب اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی در صفحه اصلی سایت، قابل مشاهده است. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی امکان مشاهده اعتبار و صلاحیت فروشگاه اینترنتی گیاه کالا وجود دارد.


حفظ رمز عبور بر عهده خودتان است:
ما در فروشگاه اینترنتی گیاه کالا برای رعایت حریم شخصی شما کاربران و مشتریان عزیز و گرامی ، رمز عبور حساب کاربری شما را به هیچ وجه برای شخص یا سازمان دیگری فاش نمی کنیم؛ و تقاضا داریم که شما کاربران گرامی هم در راستای حفظ این ارزش بکوشید و رمز عبور خود را برای دیگران فاش نکنید. بدیهی است که در صورت فاش کردن رمز عبور حساب کاربری برای دیگران ، مسئولیت هرگونه سوء استفاده از اطلاعات حساب کاربری بر عهده خودتان است.


هدف ما جلب رضایت شماست:
برای همه شما مشتریان و کاربران گران قدر خریدی آسوده و رضایت بخش را آرزو می کنیم. همه ی تلاش و کوششی که برای حفظ حریم شخصی و... می کنیم برای جلب رضایت شما خریداران و مشتریان گرانقدر می باشد. رضایت خاطر شما هدف نهایی ماست.
با ما در تماس باشید:

در صورت بروز هر گونه ابهام و سؤالی با ما تماس بگیرید.

همچنین بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.