نماد ساماندهی

logo-samandehi

شرایط و قوانین


شرایط استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی گیاه کالا:

از مشتریان و کاربران محترم خواهشمندیم که جهت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی گیاه کالا به موارد زیر دقت کنند:


شرایط اولیه برای خرید و استفاده از طرح ها:

برای استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی گیاه کالا حتماً باید مراحل خرید خود را اینترنتی انجام دهید. در صورتی که مایل هستید هزینه کالای خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید باید در یکی از بانک های معتبر ایران حساب بانکی داشته و کارت بانکی حاوی رمز دوم داشته باشید. در صورتی که تحویل در محل را انتخاب می کنید باید کارت شنایی معتبر همراه داشته باشید درضمن می توانید تماس تلفنی با فروشگاه حاصل فرمایید و سفارش خود را از طریق تلفن ثبت نمایید.


مشتریان و خریداران محترم محصولات غذایی توجه کنند:

هر انسانی با توجه به ویژگی های جسمی که دارد ممکن است نسبت به برخی مواد غذایی حساسیت داشته باشد. فروشگاه اینترنتی گیاه کالا مسئولیتی در مقابل حساسیت ناشی از محصولات غذایی برعهده ندارد. در صورت نداشتن  تاریخ انقضا یا گذشته بودن تاریخ انقضای کالا و یا ناقص بودن کالا، توسط فروشگاه اینترنتی گیاه کالا بازپس گرفته می شوند.


مشتریان و خریداران محترم محصولات بهداشتی و آرایشی توجه کنند:

قبل از خرید این محصولات سعی کنید از یک پزشک یا شخص متخصص کمک بگیرید. از خرید محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی که مناسب پوست و شرایط فیزیکی شما نیستند جداً خودداری کنید. فروشگاه اینترنتی گیاه کالا هیچ گونه مسئولیتی در مقابل عواقب ناشی از انتخاب و خرید نامناسب شما بر عهده ندارد. امکان بازپس گیری این محصولات در صورت نداشتن تاریخ انقضا یا گذشته بودن آن در صورت خارج نشدن محصول از شرایط اولیه وجود دارد. در صورت مغایرت محصولات این گروه با آنچه در سایت گیاه کالا نشان داده شده امکان بازپس گیری در صورت خارج نشدن محصول از شرایط اولیه وجود دارد.